Skutečná Kiki

Na rozdíl od textových zpráv, kde každý může vidět, co Kiki píše, je tato část ryze subjektivní a vyjadřuje mé názory – můj pohled na „věc“.

Ihned zde v úvodu musím říct, že pokud existuje nějaké to „kouzlo osobnosti“, pak ho má právě Kiki. Nevím, jak to dělá, ale mé zlomené srdce je důkazem, že „to“ nějak dělá. A přes všechny ty prapodivné zážitky, které jsem s ní měl, ji nepřestávám mít rád a myslet na ni. Někdy mi samotnému vrtá hlavou, proč už není se vším konec, ale to prostě nejde. Opravdu. (všechno má svůj konec, ten s Kiki nastal 30.12.)

Co stojí za odlišností jejího psaného projevu a skutečného chování v reálném životě nevím. Kdybych ji vůbec neznal, myslím si, že se jedná o dvě rozdílné osoby, jednu, co píše a druhou, kterou potkávám – proto to mé označení Kiki 2v1.

Také mě někdy napadá, že je to celé jen taková hra, zkouška trpělivosti, kdo víc vydrží a kdo bude ten první, který řekne „konec“. Zkrátka, kdo s koho.

Mít v hlavě brouka, je nic proti tomu, mít tam Kiki. Je to jak tisíc chrobáků, člověka to nutí na ni myslet, stále dokola přemýšlet a rozebírat všechny nastalé situace a hledat tu chvíli, kdy se stala chyba – ten bod zlomu, protože to začalo krásně a nic nenasvědčovalo tomu, že se to všechno takhle …. no, řekněme „zamotá“.

Jaký má důvod psát to, co chci slyšet a ne to, co si opravdu myslí ?

Prozatím jen v bodech, v budoucnu se snad přinutím více vysvětlit.

  • útěk
  • vyhnání
  • nenávist
  • ignorace
  • odmítání